Вибори голів ОТГ: Мамаївці, Кіцмань, Заставна

Експерти газети «Час» спробували визначити можливості кандидатів на посади голів ОТГ Кіцманя,Заставни та Мамаївців.

У Заставні на пожежі у житловому будинку чоловік обпік руки

Уночі 20 жовтня у місті Заставна горів житловий будинок. У одній з кімнат будинку виникло коротке замкнення електромережі.

Атовець на Заставнівщині здобув омріяну роботу

Для демобілізованих учасників АТО/ООС, які повертаються до мирного життя, одним із найактуальніших питань є працевлаштування.

Відео: Священики Заставнівського благочиння Чернівецької єпархії ПЦУ відслужили молебень за здоров’я лікарів та хворих (фото)

Священики Заставнівського благочиння Чернівецької єпархії ПЦУ відслужили молебень за здоров’я лікарів та хворих інфекційного відділення і відділення інтенсивної терапії та реанімації.

Відео - У ЗАСТАВНІВСЬКІЙ РАЙЛІКАРНІ БУДЕ ВСТАНОВЛЕНО КИСНЕВУ СТАНЦІЮ

Зіткнувшись  впритул зі смертельно-загрозливою інфекцією COVID-19 кожен з нас побачив прогалини в медичній  реформі, які до цього були майже непомітними.

У Заставні, невідомі особи скоїли напад на кандидата на посаду голови Заставнівської ОТГ

12.10.2020 року о 20:18 до Заставнівського відділу поліції із заявою звернувся кандидат на посаду голови Заставнівського ОТГ громадянин Цуркан Ярослав Васильович.

Відео - Дебати так дебати, правда з певними умовами діючого голови ЗМР

Діючий міський голова Заставнівської об'єднаної територіальної громади Радиш Василь Йосипович погодився на пропозицію провести дебати з кандидатом на посаду Цурканом Ярославом Васильовичем.

У с.Шубранець в ДТП загинуло дві людини

У селі Шубранець на Буковині зіштовхнулися два транспортних засоби.

Заставнівська ЦРЛ при співпраці із Заставнівською РДА отримає додаткове обладнання для лікування хворих на COVID-19

Заставнівська центральна районна лікарня у Чернівецькій області 7 жовтня замовила апарат штучної вентиляції легень та імуноферментний аналізатор на загальну суму 1,08 млн грн. Апаратуру поставлять до кінця жовтня.

Заставнівчани будьте уважні, у місті знову хтось отруює собак

Станом на сьогодні 11 жовтня в редакцію сайту Заставна сьогодні, звернулася мешканка міста Заставна, яка повідомила що в районі базару невідомі порозкидали отруєне м'ясо, внаслідок чого вже троє собак в муках померли.

Top