Відео, у Заставні волонтери шиють маски для лікарів і стареньких БЕЗКОШТОВНО!

Шиємо маски для лікарів і стареньких. Час для нарікань закінчився ще… вчора Український народ мов птаха Фенікс відродив свою армію.

Кому чума, а кому бізнес - у Заставні брендові маски продають по 80 грн

В Україні оголосили карантин, а в деяких містах ввели надзвичайну ситуацію. Це змусило українців запанікувати, чим скористалися спекулянти на різних ринках України.

Відео - Працівники Заставнівського ДСНС проводять вечірню дезінфекцію вулиць м.Заставна

Згідно із дорученням голови районної державної адміністрації Дмитра Козарійчука, з метою попередження епідеміологічних ускладнень, працівники Заставнівського районного підрозділу ДСНС, оброблятимуть дезінфекційними засобами центральні вулиці м. Заставна в нічний час доби, коли на вулицях міста немає автомобілів та перехожих.

Відео - Працівники Заставнівського районного палацу культури звернулися до своїх вихованців з детальним планом дистанційного навчання

18 березня працівники Заставнівського районного палацу культури звернулися до своїх вихованців з детальним планом дистанційного навчання.

Фото - У Заставнівському супермаркеті "Маркет" ПСК"Бук-кооп" посправжньому турбуються про клієнтів і про здоров’я працівників

Частенько навідуємося до супермаркету "Маркет" ПСК"Бук-кооп". Тут завжди достатня кількість якісних продуктів, свіжа хлібо-булочна випічка.

Відео - Заставнівські надзвичайники здійснюють тотальну дезінфекцію центральних вулиць районного центру

Світом шириться новий вірус COVID-19. Ліків проти смертельного коронавірусу немає.

В Заставні триває озеленення вулиць та парку міста (фото)

Як нас повідомила директор благоустрою, 18 березня, в місті Заставна, замість вирубаних дерев планують висадити 25 молодих саджанців черемшини пізно квітучої.

Відео - Увага COVID-19. Лікарі Заставнівської ЦРЛ наголошують – відповідальність починається з тебе!

Лікарі Заставнівської районної лікарні готові до надання допомоги хворим на коронавірус. Про це повідомив завідувач поліклінічного відділення Іван Середюк.

До батьків м.Заставна! Ви випадково не забули про самоізоляцію та карантин?

Здається, що Заставна живе у паралельній реальності, де у дорослих розум відібрало. Здається батьки Заставнівських дітлахів, свідомо наражають своїх дітей на смертельну небезпеку.

Заставнівській районній філії центру зайнятості відбувся тематичний захід за участю громадян з обмеженими фізичними можливостями

12 березня 2020 року в Заставнівській районній філії Чернівецького обласного центру зайнятості відбувся тематичний захід за участю громадян з обмеженими фізичними можливостями «Можливості обмежені, здібності – безмежні!» (15 осіб).

Top