Вітання

Цюпу Ігора з Днем народження вітають велика родина та куми

Сьогодні, 25 січня свій День народження святкує чудовий батько, люблячий чоловік та син Цюпа Ігор Іванович, якого сьогодні вітає велика родина, друзі та куми.

Вітання

Дарію Кузмінічну Шелегон з Днем народження вітають колеги

Сьогодні, 24 січня свій День народження святкує чудова жінка, ветеран податкової служби Дарія Кузмінічна Шелегон яку поспішають привітати з 85 тим Днем народження колеги та друзі.

Вітання

Звернення голови райдержадміністрації Дмитра Козарійчука з нагоди Дня Соборності України

Шановні краяни! 22 січня – славетна дата для усіх українців. Саме в цей день у 1918-му році, проголосивши IV Універсал Центральної Ради, Україна постала на політичній мапі світу як самостійна держава.

Вітання

Василя Якушика з Ювілеєм вітають друзі та колеги

Сьогодні, 20 січня свій Ювілей святкує чудовий друг та колега, житель села Дорошівці Якушик Василь Миколайович, якого поспішають привітати з Днем народження колеги по роботі Заставнівського відділу Кіцманської міжрайонної філії ДУ  Чернівецького обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров'я України

Вітання

Привітання Дмитра Козарійчука з Хрещенням Господнім!

Сьогодні ми відзначаємо велике свято — Богоявлення Господнє. Це не просто християнська традиція, релігійне свято, а й велике таїнство, Боже таїнство і Божа благодать, яка наповнює змістом життя людей, благословляє на добрі, гарні вчинки, допомагає людям відкрити своє серце для любові.

Вітання

Щиросердно вітаю Вас із Святом Водохреща!

Шановні буковинці!

19 січня ми з усім православним світом відзначаємо велике християнське свято – Богоявлення та Хрещення Господнє, яке в народі називають Водохреща.

Вітання

Чарівну жінку Марію Гуменюк з Днем народження вітають колеги та друзі

Сьогодні свій День народження відзначає завідувач сектору фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації Марія Гуменюк.

Вітання

Шановні жителі та гості Заставнівщини! Прийміть найщиріші вітання зі Старим Новим роком та Днем Святого Василя!

Зичу Вам великого людського щастя, міцного здоров'я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч.

Вітання

Степана Спісака з Днем народження вітають люблячі батьки, друзі та рідні

9 січня свій 19-тий День народження святкує чудовий юнак з міста Заставна, найкращий син Спісак Степан Іванович, якого сьогодні вітають люблячі батьки, друзі та рідні.

Вітання

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ АНТОНІНУ ЗАПАРАНЮК

Сьогодні, свої щирі вітання з нагоди  Ювілейного дня народження голова Заставнівської районної державної адміністрації Дмитро Козарійчук та колеги адресують Антоніні Запаранюк - начальнику відділу з питань цивільного захисту, оборонної, мобілізаційної, режимно-секретної роботи  управління з питань цивільного захисту економіки та  житлово-комунального господарства райдержадміністрації.

Top