Вітання

Ганну Василівну Гривул із Днем народження вітає люблячий чоловік Тодор та донечка Анастасія

15 квітня свій ювілей святкує чудова жінка, любляча матуся Ганна Василівна Гривул з села Василів.

Вітання

Маленьку принцесу Ангелінку Панзигу з Днем народження вітають люблячі батьки та рідня

Сьогодні, 13 квітня свій День народження святкує маленька принцеса Ангелінка Панзига яку вітають татусь Василь, матуся Маряна братик Сергійко та велика рідня.

Вітання

Дорогу Матусю і Бабусю Людмилу Гузман Вітають з прекрасним Ювілеєм 70 років з далекої Іспанії її донечки Ліля та Валя з сім’ями

Сьогодні, 5 квітня дорогу Матусю і Бабусю Людмилу Гузман вітають, з прекрасним Ювілеєм 70 років з далекої Іспанії її донечки Ліля та Валя з сім’ями.

Вітання

Святослава Гнатчука з козацьким Ювілеєм вітають радні та друзі

Сьогодні, 3 квітня з козацьким Ювілеєм Святослава Гнатчука вітають,синочок Назарчик,сестра Наталка,фіни Наталія,Василь та Даринка, а також племінниця Уляна з чоловіком Мауріціо та сином Вінченсо.

Вітання

Колектив Заставнівської ДПІ від душі щиро вітає колегу Гладюка Володимира з ювілеєм

Колектив Заставнівської ДПІ від душі щиро вітає колегу Гладюка Володимира з молодечим ювілеєм і бажаємо міцного здоров'я безмежного щастя, любові та Божої благодаті.

Вітання

Світлану Спісак з Днем народження вітає люблячий чоловік Іван, син Степан, родина та друзі

Сьогодні, 30 березня свій День народження святкує чарівна дружина та любляча матуся Світлана Спісак яку поспішають привітати чоловік Іван, син Степан, родина та друзі.

Вітання

Марію Кирилюк з Днем народження вітає голова Кадубовецької ТГ Микола Катеринчук та велика громада

Сьогодні, 26 березня свій День народження святкує чарівна жінка, староста села Василів Кирилюк Марія Миколаївна, яку щиросердечно вітає голова Кадубовецької ТГ Микола Катеринчук та велика громада.

Вітання

Танчук Валентину та Віктора з Днем народження вітають донечки Аня та Маша, зять Міша та внучка Катя

Сьогодні, 27 березня свій День народження святкує сім'я Танчуків Валентина та Віктор з села Василів, у яках подвійний Ювілей 50 років в один день та рік. Їх поспішають привітати найрідніші люди, донечки Аня та Маша, зять Міша та внучка Катя.

Вітання

Першого заступника голови ГО "УНІА" Ревегу Сергія з Днем народження вітає голова Чернівецької РДА Дмитро Козарійчук

Від початку створення ГО Український незалежний інформаційний альянс "УНІА" перебував на захисті прав журналістів незалежних засобів масової інформації фаховий правник Сергій Ревега і робив це знаюче.

Вітання

Світлану Василівну Мартинюк З Днем Народження вітає дружній колектив рідної школи та вихованці

Сьогодні, 21 березня свій День Народження святкує директор Заставнівської гімназії Мартинюк Світлана Василівна, з чим сердечно її вітає, весь колектив школи та вихованці.

Top