СПІВЧУТТЯ З ПРИВОДУ СМЕРТІ ГРИГОРІЯ ШЕВЧУКА

Мешканці громади с. Малий Кучурів схилили голови в жалобі від трагічної звістки, яка чорним птахом прилетіла вчора в село.

Архімандрит Серафим (Дудка)

Дмитро Козарійчук висловлює свої співчуття з приводу трагічної загибелі архимандрита Серафима...

Сумна звістка чорним птахом прилетіла на Заставнівщину – трагічно загинув архімандрит Серафим (Дудка), настоятель Хрещатицького Іоанно-Богословського чоловічого монастиря, який подвизався в Хрещатицькому монастирі майже 29 років, шість з яких був настоятелем обителі.

Щирі співчуття з приводу смерті найкращого батька, чоловіка та дідуся Дмитра Ільчука

Минув рік без тебе. 12 жовтня 2019 року, відійшов у вічне життя, житель міста Заставна, чудовий друг, найкращий батько, дідусь та чоловік - Дмитро Ільчук.

СПІВЧУТТЯ ВІД УЧАССНИКІВ АТО ТА ВОЛОНТЕРІВ З ПРИВОДУ СМЕРТІ ПОБРАТИМА, ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯ ГРИГОРІЯ БУЗИНСЬКОГО

Колектив волонтерів ГО "Щедро", ГО "Ветеранів антитерористичної операції Заставнівського району", та ГО "УНІА" висловлюють свій глибокий сум та щирі співчуття з приводу непоправного горя, передчасної смерті учасника бойових дій на сході України, мешканця с. Дорошівці, щирого українця, великого патріота своєї країни, хорошого товариша Григорія Васильовича Бузинського.

Співчуття голови райдержадміністрації з приводу передчасної смерті учасника ООС (АТО) Григорія Бузинського

Голова Заставнівської районної державної адміністрації Дмитро Козарійчук висловлює щирі співчуття рідним та близьким з приводу передчасної смерті військового, учасника ООС (АТО), дорошівчанина Григорія Бузинського.

Обірвалося життя чудової людини Статуєва В.П - Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким

Громада Заставнівщини висловлює щирі співчуття Статуєву Сергію Володимировичу з приводу тяжкої втрати, смерті батька Статуєва Володимира Павловича.

Щирі співчуття з приводу тяжкої втрати батька та дідуся, завжди привітного сусіда Івана Куцяка

16 серпня, миттєво обірвалося життя чудового батька та дідуся, завжди привітного сусіда Івана Куцяка.

На 68-му році життя раптово відійшла у вічність Звоздецька Таїсія Василівна

З глибоким сумом і печаллю Заставнівська волонтерська сотня сповіщає про втрати в своїх рядах. На 68-му році життя раптово відійшла у вічність наша бойова подруга Звоздецька Таісія Василівна, активна, безвідмовна, працелюбна і патріотична волонтерка, яка з перших днів війни на Донбасі влилася в ряди добровольців, добротворцівкотрі організували роботу по підтримці воїнів на передовій лінії фронту.

Світлий спомин, про вчительку Василівського НВК - Диспіну Василівну Мигеру

Догоріла свіча, догоріла…

 Над Василевом, розриваючи тишу, смутком і болем пливе у липневі сині небеса церковний дзвін.

Спомин про чудового чоловіка, батька та дідуся Мензака Сергія Сидоровича

Сьогодні, минуло 40 днів як пішов з життя чудовий чоловік, батько, тесть та дідусь Мензак Сергій Сидорович, який саме 26 липня мав би святкувати свій День народження.

Top