Кілька порад громадянам щодо правил безпеки під час занурення. Пам'ятка до ВОДОХРЕЩА
Державна служба з надзвичайних ситуацій України в Заставнівському районі.
Не занурюйтесь в необладнаних та не перевірених рятувальниками на безпеку дна місцях.
Державна служба з надзвичайних ситуацій України в Заставнівському районі.
Не занурюйтесь в необладнаних та не перевірених рятувальниками на безпеку дна місцях.
Рятувальники Заставнівського району з метою запобігання виникнення пожеж та інших надзвичайних подій, звертаються до громадян з проханням дотримуватися правил пожежної безпеки під час користування різними обігрівальними приладами.
Для початку потрібно зайти на портал «Дія»
Для реєстрації знадобиться електронний підпис. Якщо у вас його немає, потрібно звернутися до центру сертифікації ключів (деталі в інфографіці)
Зважаючи на те, що під час новорічних святкувань різко зростає кількість пожеж, що стаються внаслідок порушення встановлених правил користування гірляндами, феєрверками, хлопавками, неправильним встановленням ялинки та під час користування піротехнічними виробами, керівництво Управління ДСНС України в Чернівецькій область звертається до Вас з проханням: дослухайтесь корисних нижче викладених порад і це допоможе Вам безпечно зустріти та провести Новорічні та Різдвяні свята
Відповідно до Закону України від 04.12.2020 №1071/ІХ
«Про соціальну підтримку застрахованих осіб та суб’єктів господарювання на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»
Управління ДСНС України
у Чернівецькій області оголошує набір на навчання у 2021 році у Львівському
державному університеті безпеки життєдіяльності за державним замовленням та у Ліцеї цивільного захисту
Чи заставнівчани можуть собі уявити, як би, Заставнівській ОТГ залишили лікарню?
Саме такі проєкти рішень з пустографками, замість прізвищ, депутати Заставнівської міської ради отримали на руки 12 листопада 2020 року.
Про ґудзик ми згадуємо найчастіше тоді, коли він відривається і губиться. Добре, якщо його вдається підловити за тоненьку ниточку і заховати до кишені.