Оголошення та привітання на сайті "Заставна Сьогодні"

 

Від тепер, на сайті «Заставна Сьогодні» ви можете привітати близьких та рідних, подати оголошення про продаж товарів, нерухомості або розмістити публікацію про ті чи інші послуги.

 

Побажання, привітання та поздоровлення.

На сайті працює розділ Вітання, в якому ви маєте можливість привітати рідних вам людей. Завдяки нашим сторінкам в соціальних мережах, до ваших теплих слів, зможуть долучитись тисячі наших підписників

Купити, продати - будинок чи земельну ділянку, квартиру або дачу, автомобіль або ж меблі також знайти роботу чи працівника на підприємство у Заставні та Заставнівському районі тепер просто.

У нас найактуальніші оголошення Заставнівщини.

Розмістити та опублікувати оголошення привітати з Днем Народження чи зі святом рідних та близьких, можна за Tel +38 050 558 30 60 чи надіслати повідомлення через нашу сторінку у facebook або надіславши листа на Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (з поміткою; "для Заставни").

Ви маєте можливість відчутно допомогти проекту розвиватись, та отримувати більше цікавих новин та відео із різних куточків Заставнівщини.

На жаль, як завжди все банально опирається в брак коштів, можна підтримати сайт, перерахувавши будь-яку суму на наші рахунки:

4731 2191 1661 9143  (ПриватБанк)

Перерахувати кошти з любої кредитної карти світу для підтримки проекту, можна також перейшовши за посиланням

 

ПРИЗНАЧЕННЯ ПЛАТЕЖУ: Благодійний внесок "Заставна Сьогодні" 

 

Для того, щоб якнайшвидше продати чи купити необхідний товар, нерухомість, авто чи послугу, ви можете додати оголошення на наш сайт.

Щодня сторінки сайту "Заставна Сьогодні" переглядають тисячі користувачів,які читають новини Заставнівщини чи які прагнуть щось знайти, купити або продати.

Усе, що вам потрібно, – просто додати зв’язатися з нами.

Хочете привабити особливу увагу до своєї пропозиції чи питання – складіть оголошення так, щоб воно виділялося з-поміж маси схожих і привертало до себе увагу. Отже, якщо ви вирішили розмістити оголошення, потурбуйтесь про те, щоб воно було грамотним і привабливим.

Ми в жодному разі не закликаємо вас подавати неправдиву інформацію, перебільшувати або спотворювати її. Радше навпаки, ми наполягаємо на абсолютній достовірності поданої в оголошенні інформації. Не ходіть довкола, туманно описуючи неймовірні властивості продукту, який продаєте.

Що ж має бути в досконалому оголошенні?

Перше, на що звертають увагу, – це заголовок. Якщо хочете додати оголошення безкоштовно, зосередьтесь саме на заголовку. Потрібно зробити так, щоб він інтригував і водночас був максимально виразним і лаконічним. Залежно від змісту вашого оголошення визначте цільову аудиторію.

Якщо ви вирішили розмістити оголошення про продаж автомобіля, будьте як найбільш конкретні. У заголовку такого оголошення вкрай бажано вказати всі важливі параметри, цікаві для покупця. Якщо ж це, наприклад, предмет одягу чи інтер'єру, постарайтеся заінтригувати, адже щось же мусить привабити покупця саме до ваших рожевих фіранок, а не до десятка схожих.

Додати оголошення в наш час не проблема, тому такий великий ризик лишитися непоміченим. Якщо вам потрібен швидкий результат, робіть оголошення помітним і, що важливо, коротким. У такому разі воно матиме всі шанси бути побаченим і прочитаним до кінця.

Не забувайте: що більше інформації, то більші шанси на успіх. Будьте чесні й інформативні. Важливо подати оголошення, в якому будуть такі принципові моменти, як ціна, властивості продукту, його переваги й недоліки, а також дата випуску й термін придатності, якщо такий є.

Іще один важливий (а іноді й вирішальний) фактор – це наявність фотографії. Надавши потенційним покупцям (продавцям) можливість візуального знайомства з описаним об'єктом, ви отримаєте +1 до рейтингу свого оголошення. Якщо картинки нема, то, яким би мальовничим і красномовним не було повідомлення, його навряд чи помітять. Люди потребують візуального контакту, адже зір – один із найважливіших органів чуття, й усі ми звикли вирішувати, спираючись на його дані. Тож, вирішивши безкоштовно розмістити оголошення, не забувайте про фото.

Нарешті, варто подумати про контакти. Постарайтеся зробити все можливе, щоб зацікавленим користувачам було зручно з вами зв'язатися. Залиште кілька номерів телефонів, зокрема міський, щоб не завдавати клопотів власникам мобільних, під'єднаних до інших операторів. Бувають випадки, коли людина ігнорує оголошення тільки тому, що зв'язок із його автором потребуватиме зайвої витрати мобільних коштів. Крім телефонів, залиште свої координати в Інтернеті, й байдуже, що це буде: e-mail, номер icq, ім'я в skype, id в соціальній мережі – головне, щоб з вами могли з контактувати й отримати швидкий відгук на свій запит.

Тепер ви знаєте, як опублікувати оголошення на "Заставна Сьогодні" так, щоб його помітили й прочитали.

Ми посприяємо успіхові ваших операцій.Top