Заставнівський центр зайнятості - Ми працюємо, щоб працювали Ви!

Діяльність державної служби зайнятості скерована на надання допомоги тим, хто бажає знайти своє місце в житті, визначити професійне майбутнє, досягнути успіху в обраній професії, отримати довгоочікуване місце роботи.

"Панський ставок - окраса нашого міста Заставна" Чагор Дмитро

Чагор Дмитро - талановитий учень Заставнівської гімназії, який успішно пройшов І відбірний етап Всеукраїнської інтернет-олімпіади "Крок до знань" Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України, показавши високі досягнення.

Відео в деталях – “про затримання” голови Чернівецької РДА Дмитра Козарійчука

Журналісти деяких засобів масової інформації, які хотіли дізнатися правду про події, які відбувалися у Чернівецькій райдержадміністрації, що розташована у м.Заставна вчора, 8 квітня, мали можливість поспілкуватися з головою Чернівецької районної державної адміністрації Дмитром Козарійчуком.

Працівниками Заставнівської ДСНС проведено інструктаж щодо забезпечення пожежної безпеки з працівниками Кадубецького ОТГ.

 9 квітня 2021 року працівниками Заставнівського РС ГУДСНС України у Чернівецькій області провели з працівниками Кадубецького ОТГ інформаційно роз’яснювальну роботу

ПЕРЕДАЧА ХАБАРЯ НЕ ПІДТВЕРДЖЕНА. ДМИТРО КОЗАРІЙЧУК ПРОДОВЖУЄ РОБОТУ НА ПОСАДІ ГОЛОВИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ РДА

Декілька годин тому в приміщенні Чернівецької районної державної адміністрації правоохоронні органи проводили «спецоперацію» щодо встановлення акту передання коштів (хабаря) голові РДА Дмитру Козарійчуку.

Заставнівський центр зайнятості провів вебінар на тему «Ризики нелегальної трудової міграці»

Для інформування та консультування шукачів роботи в умовах карантину службою зайнятості  впроваджено нова форма дистанційної роботи – онлайн вебінари, що у нинішніх умовах є безпечно, доцільно та корисно.

В с.Василів Кадубовецької ТГ громада села, з ініціативи старости організувала суботник (фото)

Надворі весна! Прогріло сонечко, розтанули сніги, починає проростати зелена травичка та ряст. Але землю вкриває минулорічне сухе листя , сухі, обламані вітром, гілки, що за зиму брудними зробили ярочки, схили та придоріжжя.

На Заставнівщині знайшли тіло повішаного чоловіка

Тіло повішаного молодого чоловіка виявили сьогодні близько 13:00 в селі Кадубівці Чернівецького району що на Заставнівщині.

Заставнівський центр зайнятості інформує: Особливості реєстрації та обслуговування безробітних у період карантину.

На період карантину прийом громадян у центрах зайнятості відбувається з певними обмеженнями з урахуванням вимог,

Відео - Школа с.Товтри Вікнянської ТГ готується до сучасної модернізації

Капітальний ремонт та утеплення фасаду, перекриття даху, заміна системи опалення та навіть встановлення сонячних батарей.
Top