Що таке щастя і як стати щасливими

 

Всі ми мріємо бути щасливими, погано уявляючи, в чому воно полягає. Що ж таке щастя?

Після фільму "Секрет", який обійшов навколо земної кулі всю нашу планету, деякі переконують нас у тому, що потрібно постійно мріяти і мати чітке уявлення чого бажати. Причому чим точніше ви знаєте свою бажану ціль, тим точніше і швидше здійсниться ваше бажання.

Але скільки халву в роті не уявляй, солодше від цього не стає. Ясна річ, якщо ти знаєш шляхи виконання свого бажання, чому б його не виконати, тим більше воно затребуване вами.

Складність виконання бажання, як раз і полягає в тому, що ми бажаємо, але не знаємо якими шляхами – дорогами до нього дістатися.

Є інша приказка: "Що маємо не бережемо, втративши – плачемо" Реальність сприймається нами настільки звично, що здається буденним і незначною. А адже можна кожен період свого життя прикрасити і не візуально, а реально.

Можна непросто сісти за стіл і поїсти із звичайної миски, а сервірувати стіл, так щоб було акуратно, смачно і око радувало. Непросто розмовляти з людиною, а спілкуватися з приємним, цікавим співрозмовником, щоб і собі приносити задоволення і на інших його випромінювати.

Цей список приємних дрібниць можна продовжувати до нескінченності. Саме з таких ланцюжків і ланок складається наше життя. Питання стоїть в якості життя. Якщо в ній більше неякісних продуктів", то навряд чи ви будете здорові і щасливі.

Спробуйте язиком непридатну їжу, відчуєте в роті неприємний смак. Смачна їжа запам'ятовується, її хочеться пробувати знову і знову.

Візьмемо інший приклад з життя – зайнятість на роботі. Якщо вона дається вам з працею і нецікава, ваш день схожий на війну з самим собою. Ви не впевнені, виконання кожного завдання, займає велику витрату часу і сил, ви чекаєте, не дочекаєтеся закінчення робочого дня, ви живете в постійній напрузі, що завтра знову доведеться йти на цю незносну роботу і виконувати нудні завдання начальника.

Добре б розібратися чи підходить вам ваша, обрана робота? Можливо, тип вашого характеру (холерика або флегматика) не сприяють швидкому виконанню робіт?

Може вам краще підійде монотонна робота, до якої схильні флегматики і з нею ви будете себе почувати в потрібному руслі, спокійно і впевнено?

Тоді й інші характеристики зайнятості на вашій роботі знайдуть інші фарби та будуть надихати вас на трудові подвиги, а не на робочі будні.

Поділитися з друзями:



Top