Традиційний холодець: неперевершена користь для кожного

 

Апетитна закуска, без якої важко уявити святковий стіл, і м'ясний делікатес, його легко приготувати сотнею різних способів.

Серед корисних рецептів особливою популярністю користується старовинний холодець рецепт – не купуйте готовий продукт в магазині, набагато смачніше виходить домашній.

Це смачне блюдо здавна було в раціоні, його готували в кожному будинку. В наші дні холодець присутній на столі, його готують за традиційними рецептами, як робили це наші бабусі, мами.

Калорійність страви залежить від м'яса, яке використовується для приготування: самий наваристий виходить з свинини, менша калорійність у холодцю з птиці. Але для дієтичної страви підходить також і телятина.

Вибираючи рецепт холодцю, пам'ятайте, що це блюдо дуже калорійне, і часте вживання його може додати вам трохи ваги. Щоб холодець не став причиною ожиріння, приготуйте його з нежирної телятини і курки.

Чому нам потрібен холодець?

Його рекомендується вживати при переломах, так як блюдо сприяє швидкому зрощенню кісток. Також цю страву бажано включати в меню при депресивних станах. Холодець підвищує опірність організму багатьом патологій.

За рахунок позитивно впливу на кістки, холодець використовується як допоміжний засіб для лікування суглобів. У студні, особливо в яловичому, багато тваринного білка, який важливий для зв'язок, хрящів і сухожиль. Тому він зазвичай включається в обов'язкове меню спортсменів. Блюдо додатково підвищує фізичну активність.

Страва зі свинини допомагає підняти настрій, відновити запаси енергії. Свинячий жир потрібен в якості антидепресанту, а за рахунок приправ надає і антибактеріальний ефект. Ніжний яловичий холодець рекомендований навіть при хворобах шлунково-кишкового тракту, очних хворобах.

Холодець з птиці часто вариться з використанням лапок, в них велика концентрація корисних речовин. Він знижує тиск і містить багато колагену, який особливо необхідний жінкам.

Для вагітних необхідний холодець в невеликій кількості, він допоможе підвищити гемоглобін, вивести шкідливі накопичення і токсини, підвищити імунітет.

Лікарі довели, що холодець і подібні йому зельц, холодець позитивно впливають на ріст волосся і допомагають відновитися після променевої терапії. Але при деяких захворюваннях це блюдо протипоказано, наприклад, при хворобах жовчного міхура, подагрі та схильності до набору зайвої ваги, хворобах серця.
Ви не можете коментувати. Зареєструйтесь

Top