Переїдання — найлютіший ворог живота
У дитинстві всіх нас постійно намагалися «нагодувати», причому для цього використовувалися всі можливі способи)))
А ми найчастіше відмовлялися від їжі, їли мало, тому що дитячий організм не може вмістити стільки їжі, скільки зазвичай вимагали від нас дорослі.
Ви напевно пам'ятаєте, як з'ївши лише пів-тарілки супу нам говорили: «доїдай, не залишай свою силу» або «давай я покладу тобі ще добавки» і т. д.
Але особливу увагу я хочу приділити нашим бабусям, які ще більш посилено намагалися впихнути в нас їжу і незважаючи ні на що постійно казали «ти що якийсь худий»)))
До чого я все це? В дитинстві у нас вкладали стереотип — «будеш багато їсти — будеш сильним» і з часом ми звикли їсти великими порціями, перекушувати в перервах між їжею, накладати собі добавки, загалом, тим чи іншим способом переїдати.
А відповідно від переїдання поступово зростає і живіт.
Переїдання — це справжня проблема, найлютіший ворог нашого живота.
Хоча нам цілком достатньо однієї тарілки якої-небудь їжі, харчування 1 раз в 2-4 години, але ми звикли постійно перекладати і додавати їжі.
Люди досить довго намагаються впоратися з цією проблемою.
Спочатку намагаються свідомо себе контролювати їсти менше, але протримавшись один день, на наступний накладають собі порції побільше.
Зрештою всетаки знайшлося рішення цієї наболілої проблеми — треба завести собі маленьку тарілку і взяти за правило їсти тільки одну тарілку їжі за один прийом.
Вранці зїдати зі своєї звичної тарілки стільки скільки захочете, а в наступні прийоми їжі завжди брати маленьку.
І до речі, організм нормально реагує на те, що його менше стали годувати.
Звичайно спочатку сидить в голові думка, як то мало з'їдається їжі, але в тілі відчуття, що все в порядку і якщо з'їсти ще трохи, то вже буде важко на животі.
Резюмую — переїдання це всього лише звичка, яку потрібно заміняти інший більш корисною звичкою.
Спробуйти цей спосіб і ви скоро побачите, по-перше з'явиться легкість в організмі, а по-друге ваш живіт почне зменшуватися в розмірах.