На Буковині 3505 громадян отримали легальну роботу

 

Відтак, за вісім місяців поточного року завдяки роботі фахівців управління податків і зборів з фізичних осіб, саме така кількість буковинців отримали статус «офіційно працевлаштований» - наголошують у Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області.

Як зазначають у фіскальному відомстві, порушення трудових прав громадян поки ще залишається поширеним явищем в діяльності бізнесу. Про це свідчить і статистика – кожна з перевірок виявляє порушення законодавства під час виплати заробітної плати та інших доходів громадянам.

Загалом від початку поточного року працівники фіскальної служби області перевірили 61 господарників з питань виявлення фактів ухилень від оподаткування різного виду виплат, заробітної плати, видачі її за рахунок “тіньових” коштів.

За результатамиздійснених заходівнесумлінним бізнесменам регіону донараховано майже 2,2 млн. грн. податку на доходи фізичних та понад 1,5 млн. грн. єдиного соціального внеску.

У регіональній фіскальній служба наголошують, - значна частина роботодавців усвідомлює важливість легальної виплати заробітної плати і працює в законодавчому полі. Однакє випадки, коли навмисно чи несвідомо працедавці допускають порушення.

Тому ті працедавці, які намагаються мінімізувати витрати, використовуючи працю громадян без оформлення трудових відносин, мають негайно вжити всіх необхідних заходів і усунути порушення в найкоротший термін. Інакше доведеться витрачатись набагато більше, ніж сплачувати податки за легально працевлаштованого працівниката нести суттєві збитки через сплату колосальних штрафів– резюмують у відомстві.

ДФС Буковини: вподатковій накладній по підакцизним та імпортованим товарам код товару згідно з УКТ ЗЕД зазначаються всі 10 знаків

У Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області нагадують, форма податкової накладної передбачає обов’язкове заповнення коду товару згідно з Українською класифікацією товарів зовнішньоекономічної діяльності (УКТ ЗЕД) та коду послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг (ДКПП).

Пп. 201.1 "і" ст. 201 Податкового кодексу Українивизначено зазначати код товару згідно з УКТ ЗЕД, але не менше ніж чотири перших цифри відповідного коду (крім підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України).

Для підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України код товару згідно з УКТ ЗЕД (графа 3.1 табличної частини податкової накладної) зазначається повністю (10 знаків).

Отже, при здійсненні платниками податку операцій з постачання товарів у податковій накладній в обов'язковому порядку зазначається код товару згідно з УКТ ЗЕД (для підакцизних і імпортних товарів - 10 знаків, для інших товарів - не менше 4 знаків).

При цьому код товару згідно з УКТ ЗЕД (графа 3.1 податкової накладної) зазначається на всіх етапах постачання товарів від виробника чи імпортера до кінцевого споживача та незалежно від дати придбання чи виготовлення такого товару (до 1 січня 2017 року чи після цієї дати).

Отже, якщо здійснюється постачання підакцизного товару або товару, ввезеного на митну територію України, у графі 3.1 має бути вказаний десятизначний код товару.

У разі постачання імпортованого товару у графі 3.2 (код ознаки імпортованого товару) проставляється позначка "Х".

Графа 3.2 заповнюється на всіх етапах постачання товару, який було ввезено на митну територію України.

Код товару згідно з УКТ ЗЕД зазначається суцільним порядком без будь-яких розділових знаків (пробілів, крапок тощо).

Заповнення в одному рядку граф 3.1 (код товару згідно з УКТ ЗЕД), 3.2 (код ознаки імпортованого товару) та 3.3 (код послуги згідно ДКПП) одночасно або граф 3.2 та 3.3 не допускається.

 



Top