Відео - Заставнівська волонтерська сотня в чергове відправила Новорічно - Різдвяні смаколики на схід

 

Кажуть, що, через коронавірус, світ на паузі. На жаль, війну ніхто не в змозі покласти на паузу. Українські браві вояки дають відсіч московитам та їхнім найманцям на Сході держави, не маючи ні свят, ні вихідних.

Але ж Новий рік, Різдво Христове — особливі для кожної людини, а надто для наших захисників, які так далеко від рідної домівки.

Тож, не порушуючи усталеної традиції ось уже впродовж 6 років, «Заставнівська волонтерська сотня» знову вирішила допомогти бійцям відчути радість Різдвяних свят, організувавши 45-ту відправку Заставнівської смакоти на передові позиції російсько-української війни.

Дотримуючись усіх карантинних вимог, працюючи по своїх домівках, готували традиційні страви, у тому числі Заставнівські голубці, які вже стали улюбленими для солдатів, а потім звозили на подвір’я нашого сотника Марії М’якоти, де все наготовлене «замащували» у Буковинській печі. Цього разу за зібрані кошти придбали 200 кг риби, яку коптили Віталій Вікірюк та Василь Барабащук, закупили м’ясо, інші продукти та використали на пальне для поїздки на Схід.

У складний період пандемії ми не сподівалися на таку щиру підмогу добрих людей, які проявили велику доброчинність, сприяючи і грішми, і продуктами. Подивувала й малеча Заставнівщини своїми шедеврами-малюнками-оберегами-листівками.

Отже, особлива вдячність прихожанам храмів ПЦУ сіл Горошівці, Боянчук (о.Назарій Краснодемський (продукти, обереги), села Товтри — кошти і продукти (о.Юрій Чекановський), села Звенячин — кошти і продукти (о.Василь Семеняк), села Веренчанка — кошти і бензопила (о.Василь Дарвай).

Як завжди, безвідмовними були голова Юрковецької ОТГ Віталій Шафер (за його сприяння велику кількість продуктів та малюнків і оберегів зібрали школи сіл Ржавинці, Баламутівка, Погорілівка, Добринівці, Горошівці, дитсадки — Юрківців і Боянчука), Мирослав Хомин — кошти (Стоматклініка м.Заставна), Володимир Лавренюк (хлібобулочні вироби).

Щире спасибі за фінансову допомогу і родині Прядунів — Тетяні та Олександру, сім’ї Лупул — Руслані і Михайлові, пані Галині Чобану (м. Чернівці), Ігорю Сивирину (магазин «Україночка»), сім’ї Борденюків — Оксані і Василеві (магазин «Меркурій), Марії Попович й Іванні Боднарюк (м.Заставна), пані Тетяні з Чернівців, Сергію Тодорюку (магазин «Школярик»), який передав солдатам утеплені рукавиці.

У період онлайн-навчання небайдужими були учні і вчителі Заставнівської гімназії (директор Світлана Мартинюк), які підготували чудові новорічні стінні газети та зібрали продукти. Шини до автомобіля «швидкої допомоги придбав Віталій Петришак. До речі, саме він — супроводжувач святкового вантажу, яким волонтери вщент заповнили бус водія Ігоря Гостюка, який вирушив у гарячі точки Донецької та Луганської областей.

Хай дорога буде легкою, з Божою допомогою, зі щасливим поверненням додому!
Ви не можете коментувати. Зареєструйтесь

Top